Figurki i zestawy

Figurki i zestawy – skompletuj swoich ulubionych bohaterów

Mali kolekcjonerzy figurek i zestawów w tej zakładce znajdą wielu ulubionych bohaterów najpopularniejszych bajek. Któż bowiem nie zna najbardziej rozzłoszczonych ptaków ANGRY BIRDS, bohaterów kwadratowego świata Minecraft czy słynnego pirata Jake the Pirate? Nasz sklep internetowy z zabawkami stara się urozmaicać ofertę dla dzieci. Dlatego w tej zakładce znajdują się nie tylko oryginalne, tanie zabawki dla chłopców, ale również ciekawe propozycje dla dziewczynek. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkim pojedynczymi figurkami i zestawami, które przygotowaliśmy dla dzieci.

Dla chłopca i dziewczynki

Pocisk i przytulanka w jednym? ANGRY BIRDS to najbardziej wystrzałowe i znane ptaki na świecie! Poza pluszakami można zaopatrzyć się także w kolekcjonerskie figurki. Precyzyjnie odwzorowują bohaterów filmu i gry. A do tego niektóre z nich… mówią. Wystarczy poruszyć ich skrzydłem, aby posłuchać najpopularniejszych tekstów z bajki.

Z dostępnych figurek i zestawów dzieci zbudować mogą również słynny, komputerowy świat Minecraft. Starannie wykończone postaci przyniosą im wiele radości – w ich własnym pokoju może powstać dobrze im znana „kwadratowa rzeczywistość”. Mamy też coś dla miłośników Jake the Pirate – jednego z bohaterów krainy zwanej Nibylandią. Zarówno sam pirat, jak i jego kompani będą świetnym towarzystwem do wspólnej zabawy dla niejednego małego amatora żeglarskich przygód.

Ponieważ Puncio to również sklep z zabawkami dla dziewczynek, to dla nich możemy zaproponować np. Atomówki, dzielnie walczące ze złem. Zarówno pojedyncze figurki, jak i zestawy Atomówek podkreślają ich wyjątkowe charaktery. Sylvanian Families to kolejna seria prezentująca dzieci różnych zwierzątek, którymi trzeba się odpowiednio zaopiekować. Jeżyk, wiewiórka, biała myszka, królik, kotek i inne małe stworzenia plus akcesoria do nich: butelka z mlekiem, wózek, łóżeczko itd. z pewnością spodobają się wielu dziewczynkom.

Na dzieci czeka również cudowny świat Little People, czyli Małych ludzi. To edukacyjna oferta firmy Fisher Price, dzięki której mogą dowiedzieć się, jak toczy się życie na farmie, wygląda praca na lotnisku czy w strażackiej remizie.

Atrakcyjne, kolekcjonerskie figurki i zestawy czekają na każde dziecko w naszym sklepie internetowym z zabawkami!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów