Gry i akcesoria

Gry i akcesoria – zabawa dla małych i dużych

Najlepsza atrakcja dla małych i dużych członków rodziny? To oczywiście różnego rodzaju gry! Co może zaoferować w tym temacie nasz sklep z zabawkami? Posiadamy w sprzedaży wszystkie najnowsze propozycje na rynku. Z bohaterami takich bajek jak np. „Frozen” („Kraina Lodu”), „Psi patrol” spotkać się można podczas układania puzzli. Uciekające przed wilkiem świnki trzeba umiejętnie przeprowadzić na planszy, a wyciągając patyczki z palmy nie dopuścić, aby do środka spadła którakolwiek z siedzących na niej małpek. Z kolei tukanom i małpkom należy pomóc zanieść do domków owoce, które mają przy sobie tak, aby nie dopadły je czyhające pod mostkiem krokodyle. Różne wyzwania z jednej strony, a z drugiej - nabywanie wielu nowych umiejętności.

Gimnastyka dla mózgu

Zarówno te, jak i wiele innych gier i akcesoriów do nich, które znajdują się w naszym sklepie z zabawek dla dziewczynek i chłopców, pomaga w codziennym rozwoju. Dzieci ćwiczą bowiem w ten sposób koncentrację, zręczność, cierpliwość, logiczne myślenie. To również wiele śmiechu, zdrowej rywalizacji o to, kto się jak najdłużej utrzyma w grze, a także ponoszenie konsekwencji swoich decyzji. Proponowane produkty to tanie zabawki dla chłopów i dziewczynek w różnym wieku. Każdy z nich pomaga rozwijać umysł.

Gry i akcesoria z naszego sklepu internetowego z zabawkami to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny! Nie wiesz, jak się za nie zabrać? Skorzystaj z zamieszczonych na stronie filmów instruktażowych! Pamiętaj, że gry i akcesoria im przypisane to wielka radość, satysfakcja oraz gimnastyka dla mózgu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uno Karty

21,99 PLN

GA Blokus

115,99 PLN