Monster High

Lalki Monster High – poznaj uczennice słynnego Straszyceum!

Uczennice słynnej szkoły Monster High podbiły serca wielu dziewczynek. Straszyciółki, Straszygwiazdy i inne lalki Monster High firmy Mattel to obowiązkowa pozycja w naszym sklepie z zabawkami dla dzieci. Postacie wymyślone w Stanach Zjednoczonych trafiły do Polski już kilka lat temu. Każda z tych zabawek z pewnością ucieszy niejedną miłośniczkę oryginalnego towarzystwa, które na co dzień uczy się w Straszyceum. Cechuje je charakterystyczny, wyjątkowy styl ubierania i poczucie humoru. Prezentują się wręcz obłędnie w każdej kreacji, gdzie detal ma wielkie znaczenie. Dlatego w naszej kolekcji lalki Monster High występują w różnych gotowych odsłonach modowych. Ale nie tylko. Dostępne są również kreatywne zestawy, dzięki którym każda dziewczynka może sama wcielić się w projektantkę mody.

Zabawki Monter High – dla dziewczynek, które nie lubią nudy

Nasz sklep z zabawkami dla dzieci ma również coś dla tych dziewczynek, które chcą pobawić się we fryzjerki. Wampistyczne fryzury? Dlaczego by nie! W specjalnym zestawie lalka Monster High ma długie włosy, które, dzięki specjalnie dołączonym akcesoriom, można uczesać na wiele sposobów.

A może Twoja córka woli zestaw muzyczny? Śpiewająca Straszygwiazda to interaktywna, wspaniała propozycja lalki, która przy dźwiękach i świetle da prawdziwy, estradowy show.

Dziewczynki, które nie lubią się nudzić, z pewnością szybko pokochają zabawki z serii Monster High – ich charakterystyczne kreacje i wiele tematycznych akcesoriów. Zachęcamy do przejrzenia całej kolekcji upiornie fajnych lalek i figurek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów