Zabawa i rozrywka

Zabawa i rozrywka dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku

Pod hasłem: "zabawa i rozrywka" umieściliśmy różne propozycje dla dziewczynek i chłopców. Sklep internetowy z zabawkami Puncio w tej zakładce podpowiada, jak jeszcze można wypełnić sobie czas wolny i mieć z tego frajdę. To kategoria, w której nie brakuje zarówno tradycyjnych zabawek, jak i takich, które potrafią przenieść dzieci do świata wirtualnej rzeczywistości - np. Gogle View-Master.

Przykładowe tanie zabawki dla chłopców? Ostatnim hitem na rynku są niesamowite roboty z serii Hexbugi. Przypominają insekty i dodatkowo świecą w ciemności. Są tak zaprogramowane, że spokojnie można wrzucić je w różne labirynty, a one bez problemu ominą różne przeszkody. Oferujemy kolekcję mieszczącą się w dłoniach, jak i miniaturową, która zmieści na jednym palcu. Blaster RAILSTINGER to z kolei wystrzałowa zabawa dla amatorów tego typu wyzwań. Mogą wybrać np. precyzyjne strzelanie pojedynczymi rzutkami na dużą odległość. Wśród tanich zabawek dla chłopców nie może także zabraknąć specjalnego szpiegowskiego zegarka. To gadżet, który wyposażony jest m.in. w ekran dekodera, lampkę noktowizyjną, przycisk czujnika, super wytrzymałą kapsułę komunikacyjną czy specjalny papier szpiegowski.

Nasz sklep z zabawkami dla dziewczynek może im zaproponować np. lepienie różnych modeli z gliny, a później ozdabianie ich farbami, które są w zestawie. Podobnie kreatywnym zajęciem jest niesamowity, kolorowy, nie tracący swoich plastycznych właściwości i nie lepiący się do rąk piasek, któremu także można nadawać różne kształty. Albo kolorowe rzepy, które dzięki temu, że się je ściska, mogą przybrać kształt np. ulubionego domowego zwierzątka.

Wszystkie dostępne w sklepie internetowym z zabawkami propozycje to zabawa i rozrywka, w której jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów