Roboty

Roboty – tanie zabawki dla chłopców i dla dziewczynek

Puncio to sklep internetowy z zabawkami dla dziewczynek i chłopców, w którym mamy coś dla miłośników zdalnie sterowanych robotów. Wśród nich największą popularnością ostatnio cieszą się Hexbugs, czyli mini roboty, które mają fizjonomię owadów. To seria bardzo ruchliwych stworzeń, z których każde wyróżnia się innymi cechami szczególnymi. Wszystkie dostępne w kolekcji roboty mieszczą się w dłoniach. Dzięki temu, że są zdalnie sterowane na podczerwień, można się nimi bawić, tocząc np. bitwy pomiędzy pająkami lub organizując ich wyścigi. Odskakują i reagują bowiem na uderzenie lub postrzał. Dodatkową atrakcja tych robotów jest to, że dołączony do nich jest kontroler na podczerwień, dzięki któremu można w pełni swobodnie kierować owadem. Każdy robot ma możliwość ruchu we wszystkich kierunkach. Modele te charakteryzuje również to, że wykonane są w znacznej części z przezroczystego, kolorowego plastiku, przez który widoczne są szczegóły misternej konstrukcji umożliwiającej mu poruszanie się. Wbudowany mechanizm doskonale naśladuje ruchy owada.

Pająki roboty dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, które wysyłane są losowo.

Roboty z naszej kolekcji to tanie zabawki dla chłopców i dziewczynek. Czekają na graczy, którzy nie boją się zmierzyć w walce robotów-owadów. Sklep internetowy z zabawkami Puncio zaprasza na zakupy!

Niestety nie znaleziono produktu!
1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.