Mia i ja

Lalki Mia i ja – magiczna wróżka w różnych odsłonach

Twoje dziecko marzy o tym, aby przenieść się do zaczarowanej krainy Centopii? „Mia i ja” to serial telewizyjny, który pokochało wiele kilkulatek i nastolatek. Tytułowa bohaterka to zwyczajna dziewczyna, która pewnego dnia trafi właśnie do Centopii i zmienia się w magiczną wróżkę - elfa. Jej przygodami wśród małych elfów ekscytują się dziewczynki na całym świecie. Do tego w tym zaczarowanym, bajkowym świecie, tylko Mia potrafi dogadać się z jednorożcami. Sklep z zabawkami dla dzieci Puncio zadbał i o to, aby w jego asortymencie nie zabrakło tej popularnej bohaterki. Lalki Mia i ja to kolekcja figurek prezentujących się w różnych strojach. Dziewczynki mogą je przebierać np. w zimowy strój z wysokimi kozakami lub alternatywnie – założyć jej sukienkę z motylkami, a do kompletu dopasować urocze balerinki. Do tego lalki Mia i ja posiadają iście magiczne skrzydła, które się… ruszają.

Kraina Centopii w… Twoim domu

Dziewczynki, które uwielbiają tę bohaterkę, teraz każdego dna mogą cieszyć się jej obecnością w swoim domu – nie tylko na szklanym ekranie. Odtwarzać magiczną krainę Centopię – jej małych mieszkańców, jednorożce oraz ich przygody. Jeden z nich trafił również i do naszego sklepu z zabawkami dla dzieci. Onchao to jednorożec inny od pozostałych w świecie Centopii. Jego wyjątkowość polega na tym, że ma magiczny złoty róg o mocy przywracania do życia. Kiedy się go naciśnie, to można usłyszeć piosenkę przewodnią z serialu „Mia i ja“. Podobnie jak lalki Mia i ja, Onchao ma pokryte fioletowym brokatem, w pełni ruchome skrzydła!

Lalki Mia i ja stworzyła znana firma Mattel, która produkuje również lalki Barbie, Hot Wheelsy oraz wiele innych znanych dzieciom zabawek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów