Lalki Barbie

Lalki Barbie i Ken – nie tylko dla małych fashionistek

Któż nie zna wysokiej blondynki o niebieskich oczach, wąskiej talii i nogach do samego nieba? Kiedy tylko lalki Barbie pojawiły się na rynku, od razu pokochało je wiele małych dziewczynek, które wręcz marzyły o tym, żeby w życiu dorosłym wyglądać tak jak one. A potem pojawił się Ken – przystojny brunet, z którym lalki Barbie mogą tworzyć już duety.

W naszym sklepie z zabawkami dla dzieci zgromadziliśmy wiele propozycji blond piękności, zawsze wyjątkowo elegancko i szykownie wyglądającej, jak i równie stylowego Kena. Sprzedawane lalki Barbie marki Mattel dostępne w pojedynczych wersjach, jak w zestawach np. ze swoimi przyjaciółkami, również uwielbiającymi modę. Dziewczynki, które uwielbiają bawić się w fashionistki, będą miały tu szerokie pole do popisu. Luźny styl codzienny, a może oryginalne boho-chic? Lalki Barbie i towarzyszący im Ken to zawsze stylizacje inspirowane są najnowszymi trendami! W zestawach znajduje się wiele propozycji ubrań i akcesoriów. Te ostatnie sprzedajemy również oddzielnie. Torebeczkę, naszyjnik, opaskę na włosy, okulary, aparat fotograficzny można dopasować do większości modeli lalek Barbie. Dla nich także można dopasować domek czy mebelki, które również znajdują się w asortymencie naszego sklepu z zabawkami dla dzieci.

Atrakcyjne pomimo wiekuDziś lalka Barbie, od której stworzenia mija blisko 60 lat, to znak towarowy rozpoznawalny na całym świecie i prawdziwe wyzwanie dla rodziców córek, którym nie nudzi się wymyślanie kolejnych zabaw z nimi. Kolekcja zabawek firmy Mattel jest bogata i z roku na rok powiększa się, dopasowując kolejne lalki Barbie do oczekiwań małych dziewczynek, mody, jaka panuje. Sklep z zabawkami dla dzieci Puncio to idealne miejsce dla dziewczynek, które lubią lalki Barbie i je kolekcjonują. Im więcej lalek, tym większe możliwości odgrywania różnych historyjek!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów