Ever after high

Lalki Ever after high – spotkanie z dziećmi znanych postaci z bajek

Twórcy animowanego serialu „Ever after high” inspirowali się zabawkami słynnej firmy Mattel. Jego bohaterowie to postaci z bajek, a ściślej – dzieci wielu bajkowych, znanych pokoleniom postaci. Przewijają się tu potomkowie Śpiącej Królewny, Królewny Śnieżki, Roszpunki, Czerwonego Kapturka, Złotowłosej, Alicji w Krainie Czarów czy Kopciuszka. Bohaterowie Ever after high uczęszczają do tej samej szkoły. Synowie i córki bajkowych postaci dzielą jednak inne spojrzenia na przeznaczenie, które ich czeka. Royalsi, czyli Arystokraci, w pełni akceptują pisany im los i chcą go wypełnić, aby historia dalej mogła być opowiadana. Jednak Rebelsi, czyli Buntownicy, nie zgadzają się z tym i marzą o własnym, szczęśliwym zakończeniu. Teraz lalki Ever after high można zamówić w naszym sklepie z zabawkami dla dzieci i zebrać bogatą kolekcję Royalsów i Rebelsów.

W krainie zabawek Mattel może zdarzyć się wszystko

Dzieci, które wybiorą lalki Ever after high z kolekcji naszego sklepu z zabawkami, podobnie jak ich serialowe wersje mogą odgrywać na nowo różne historie, które przeżywają ci bohaterowie, jak i wymyślać swoje własne scenariusze. W sprzedaży dostępne są zarówno zestawy z podstawowymi lalkami Ever after high, jak i dodatkowymi postaciami.

Zabawki Mattel z bajki Ever after high zabiorą Twoje dziecko do krainy, w której może zdarzyć się tak naprawdę wszystko. Niektóre postaci wyposażone są w stroje, które można dodatkowo zmieniać i dodawać im różne akcesoria. Zabawa z modą pozwala tym samym przemieniać je w różne postaci. Poznaj wszystkie propozycje lalek Ever after high, które przygotował nasz sklep z zabawkami dla dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów