Lalki i zestawy

Lalki – zabawki ponadczasowe

Lalki to zabawki zdecydowanie ponadczasowe. Wychowało się na nich wiele pokoleń dziewczynek, co tylko potwierdza, że są wręcz nieodłącznym elementem dzieciństwa – obok misiów i klocków. Nie od dziś zresztą wiadomo, że są idealnym narzędziem przygotowującym do różnych ról społecznych. Dzieci bowiem bardzo lubią naśladować dorosłych, a lalki świetnie nadają się zarówno do odgrywania ról dzieci, jak i koleżanek, z którymi można wypić kawę, herbatę, poplotkować, upiec pyszny placek, ugotować obiad czy wybrać się z nimi na zakupy. Nasz sklep z zabawkami dla dzieci przygotował w tym zakresie wiele propozycji dla dziewczynek. Czekają na nie m.in. pięknie prezentujące się lalki Barbie wraz z przystojnym i modnie ubranym Kenem oraz upiornie sympatyczne Monster High, księżniczki prosto z bajek Disneya oraz wiele innych znanych postaci. Każda z tych zabawek jest wyjątkowa. Zamówić można zarówno pojedyncze lalki lub zestawy, w jakich występują.

Lalki Barbie i inne – niekończący się świat fantazji

Zarówno lalki Barbie, jak i Monster High dostępne są w różnych odsłonach. Ich twórcy śledzą na bieżąco modne trendy, które następnie odzwierciedlają w kreacjach zabawek firmy Mattel. Straszyciółki z Monster High kontra lalki Barbie i ich koleżanki fashionistki? Choć reprezentują dwa różne światy, to można je ze sobą połączyć i stworzyć całkiem nowa historię.

Oprócz samych lalek Barbie czy Kena albo Monster High można kupić do nich również najmodniejsze akcesoria takie jak np. torebki, biżuterię, naszyjniki, opaski na włosy, okulary, lornetkę, szminkę, aparat fotograficzny czy smartfon. Dostępne są także zestawy mebli.

Dla nieco młodszych dziewczynek polecamy wróżkę z serii "Mia i ja" oraz jednorożca czy postać dobrze znaną z serialu "Dora", a także inne zabawki wyprodukowane przez firmę Fisher Price. Każda z tych figurek niesie za sobą wyjątkową magię.

Odwiedź nasz sklep z zabawkami dla dzieci! Wyszukaj lalki, które sprawią, że dzieciństwo Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej ciekawe i kolorowe. Lalki Barbie, Monster High, Mia i ja oraz inne zabawki mogą być początkiem wielkiej, kreatywnej przygody!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów